Wie zijn wij

Ambassadeurs

De ambassadeurs van het KNIR zijn jonge onderzoekers die het Instituut vertegenwoordigen in Nederland. Alle ambassadeurs zijn als student of bursaal op het KNIR te gast geweest en kennen het reilen en zeilen van het Instituut van binnenuit. Ze dragen zorg voor de PR van het KNIR op Nederlandse universiteiten en maken een breed algemeen publiek bekend met de verrichtingen van het Instituut.

In mei 2016, 2017 en 2018 organiseerden de ambassadeurs de Nacht van Rome in Amsterdam.

Iris Blok MA

Iris Blok MA

Graduate MA Student Art History and Religious Studies
University of Groningen
irisblok@gmail.com

Arent Boon BA

Arent Boon BA

RMA Student Art History
Utrecht University
arent_boon@live.com

Esmee Boschma MA

Esmee Boschma MA

MA Student Archaeology
Leiden University
e.boschma@umail.leidenuniv.nl

Sander Egberink BA

Sander Egberink BA

MA Student History
University of Amsterdam
sander.egberink@student.uva.nl

Matisse Huiskens MA

Matisse Huiskens MA

Graduate RMA Student Art Studies
University of Amsterdam
matissekunst@hotmail.com

Thom van Leuveren BA

Thom van Leuveren BA

RMA Student Classics
Leiden University
thomvanleuveren@gmail.com

Miente Pietersma MA

Miente Pietersma MA

Graduate RMA Classical, Medieval and Early Modern Studies
University of Groningen
miente.pietersma@gmail.com

Alessandra Schimmel MA

Alessandra Schimmel MA

PhD Student History
University of Utrecht
a.m.schimmel@uu.nl

Joost Snaterse MA MSc

Joost Snaterse MA MSc

PhD Candidate Medieval History
Radboud University
j.snaterse@let.ru.nl

Thomas van de Vijver MA

Thomas van de Vijver MA

Graduate MA European Studies
University of Amsterdam
tvandevijver@live.nl

Ambassadeurs 2017 - 2019

Iris Blok BA

Iris Blok BA

MA Student Art History/Religious Studies
University of Groningen
i.blok.1@student.rug.nl

Matthijs Catsman BA

Matthijs Catsman BA

MA Student Archaeology
VU University
m.a.catsman@student.vu.nl

Niels Graaf MA

Niels Graaf MA

PhD Student Law
Utrecht University
n.graaf@uu.nl

Koen de Groot BA

Koen de Groot BA

RMA Student History
University of Amsterdam 
koendegrootvvz@hotmail.com

Francesca Hooft MA

Francesca Hooft MA

PhD Student History
Utrecht University
f.b.hooft@uu.nl

Gideon de Jong

Gideon de Jong

BA Student Classics
Leiden University
dejong.gideon@gmail.com

Miente Pietersma MA

Miente Pietersma MA

Graduate MA Classical, Medieval and Early Modern Studies
University of Groningen
miente.pietersma@gmail.com

Aimée Plukker MA

Aimée Plukker MA

Graduate RMA Student History
University of Amsterdam
aimeeplukker@gmail.com

Joost Snaterse MA

Joost Snaterse MA

PhD History
Radboud University Nijmegen
j.snaterse@let.ru.nl

Lotte van ter Toolen MA

Lotte van ter Toolen MA

PhD Art History
University of Groningen
c.j.van.ter.toolen@rug.nl

Suzan van de Velde MA – Chairperson

Suzan van de Velde MA – Chairperson

Researcher Archaeology
Leiden University
s.m.van.de.velde@arch.leidenuniv.nl

Ivo Wolsing MA

Ivo Wolsing MA

PhD Student Classics
Radboud University Nijmegen 
i.wolsing@let.ru.nl

Ambassadeurs 2015 - 2017

Janneke van Asperen MA

Janneke van Asperen MA

Kunsthistorica
Rijksmuseum Amsterdam
j.l.vanasperen@gmail.com

Remco Bronkhorst BA

Remco Bronkhorst BA

Student Archaeology
University of Groningen
remco_bronkhorst@live.nl

Matthijs Catsman

Matthijs Catsman

MA Student Archaeology – Chairman
VU University
m.a.catsman@student.vu.nl

Esther Crabbendam MA

Esther Crabbendam MA

Historica
FNV Jong
ecrabbendam@gmail.com

Maarten van Deventer MA

Maarten van Deventer MA

PhD Student Art History
Radboud University Nijmegen
m.vandeventer@let.ru.nl

Sophie van Doornmalen MA

Sophie van Doornmalen MA

Graduate Ancient Studies
Utrecht University
sophievandoornmalen@gmail.com

Milou van Hout MA

Milou van Hout MA

PhD Student History
University of Amsterdam
M.P.vanHout@uva.nl

Lisa Kattenberg MA

Lisa Kattenberg MA

PhD Student History
University of Amsterdam
L.F.Kattenberg@uva.nl

Lennart Kruijer MA

Lennart Kruijer MA

PhD Student Archeaology
Leiden University
l.w.kruijer@arch.leidenuniv.nl

Anna-Luna Post MA

Anna-Luna Post MA

PhD Student History
Radboud University Nijmegen
a.l.post@uu.nl

Sanne Roefs MA

Sanne Roefs MA

Art Historian
Trainee Dutch Government
sanneroefs@gmail.com

Vera Tolstoj BA

Vera Tolstoj BA

Student Conservation and Restoration
University of Amsterdam
v.tolstoj@gmail.com

Ties Verhoeven BA

Ties Verhoeven BA

Student Archaeology
VU University
tiesverhoeven@gmail.com

Lucas Verlinden MA

Lucas Verlinden MA

Student Human Geography
Radboud University Nijmegen
lucas_verlinden_123@hotmail.com

Martje de Vries MA

Martje de Vries MA

PhD Student Literary and Cultral Studies
Radboud University Nijmegen
m.devries@let.ru.nl