Wie zijn wij

Ambassadeurs

De ambassadeurs van het KNIR zijn jonge onderzoekers die het Instituut vertegenwoordigen in Nederland. Alle ambassadeurs zijn als student of bursaal op het KNIR te gast geweest en kennen het reilen en zeilen van het Instituut van binnenuit. Ze dragen zorg voor de PR van het KNIR op Nederlandse universiteiten en maken een breed algemeen publiek bekend met de verrichtingen van het Instituut.

In mei 2016 en mei 2017 organiseerden de ambassadeurs de Nacht van Rome in Amsterdam.

Milou van Hout MA

Milou van Hout MA

PhD student Amsterdam
KNIR project
Re-discovering cosmopolitan Trieste and Rijeka

Anna-Luna Post MA

Anna-Luna Post MA

Promovenda geschiedenis
Radboud Universiteit Nijmegen
a.l.post@uu.nl

Martje de Vries MA

Martje de Vries MA

PhD student Nijmegen
KNIR project
Athanasius Kircher’s Latium

Sanne Roefs MA

Sanne Roefs MA

Kunsthistorica
Rijkstrainee Overheid
sanneroefs@gmail.com

Lennart Kruijer MA

Lennart Kruijer MA

KNIR Traineeship
RMA Archeologie, UL
Santa Prisca Project
12 September – 24 December

Sophie van Doornmalen MA

Sophie van Doornmalen MA

Studente ancient studies
Universiteit Utrecht
sophievandoornmalen@gmail.com

Lucas Verlinden MA

Lucas Verlinden MA

Student Human Geography
Radboud Universiteit Nijmegen
lucas_verlinden_123@hotmail.com

Remco Bronkhorst BA

Remco Bronkhorst BA

Student archeologie
Rijksuniversiteit Groningen
remco_bronkhorst@live.nl

Caroline Lapidaire MA

Caroline Lapidaire MA

Research consultant
Holtrop Ravesloot
caroline.lapidaire@gmail.com

Lisa Kattenberg MA

Lisa Kattenberg MA

Student archeologie
Vrije Universiteit
tiesverhoeven@gmail.com

Ties Verhoeven BA

Ties Verhoeven BA

Student archeologie
Vrije Universiteit
tiesverhoeven@gmail.com

Janneke van Asperen MA

Janneke van Asperen MA

Kunsthistorica
Rijksmuseum Amsterdam
j.l.vanasperen@gmail.com

Matthijs Catsman BA

Matthijs Catsman BA

Student archeologie
Vrije Universiteit
m.a.catsman@student.vu.nl

Esther Crabbendam MA

Esther Crabbendam MA

Historica
FNV Jong
ecrabbendam@gmail.com

Vera Tolstoj BA

Vera Tolstoj BA

Studente conservering en restauratie van cultureel erfgoed
Universiteit van Amsterdam
v.tolstoj@gmail.com

Maarten van Deventer MA

Maarten van Deventer MA

PhD student Nijmegen
KNIR project
Cultural identity in Late-Antique and Early Medieval Rome